Verzorgende/verpleegkundige/begeleider gehandicaptenzorg voor dagbesteding en logeeropvang (24-36 uur per week)

13/09/2023 - Ben jij een warm, creatief, gezellig, zorgzaam, open, flexibel, eerlijk en creatief persoon die waarde hecht aan begeleiding op maat? Dan zijn wij op zoek naar jou!

Bij Numodozorg streven we ernaar om dagbesteding en logeeropvang te bieden aan mensen met een verstandelijke, lichamelijke en/of psychiatrische beperking. Als verzorgende, verpleegkundige of begeleider gehandicaptenzorg speel je een coördinerende rol in de zorg en begeleiding van onze deelnemers. We zijn momenteel op zoek naar een enthousiaste en gemotiveerde kandidaat voor onze logeerweekenden en doordeweekse dagen. We staan ook open voor het verwelkomen van een oproepkracht in ons team. Een belangrijk aspect is dat we doordeweeks in de avond als ook tijdens officiële feestdagen gesloten zijn, wat betekent dat je dan vrij bent.

Over Numodozorg

Numodozorg is een plek waar persoonlijke groei voorop staat. Onze dagbesteding (deelnemers verdeeld over verschillende groepen in de leeftijd 3 tot +-85 jaar) en logeeropvang (deelnemers verdeeld over verschillende groepen in de leeftijd 7 tot +-18 jaar) worden aangeboden aan een diverse groep individuen met verschillende beperkingen. Ons doel is om een veilige omgeving te creëren waarin iedere deelnemer de kans krijgt om te groeien, te leren en te genieten van zinvolle activiteiten.

 

Jouw Verantwoordelijkheden

- Coördineren en verlenen van zorg en begeleiding aan deelnemers met diverse beperkingen.

- Actief deelnemen aan activiteiten en ervoor zorgen dat deelnemers zich op hun gemak voelen.

- Bevorderen van een positieve sfeer en een gevoel van gemeenschap binnen de groep.

- Samenwerken met collega's en andere zorgprofessionals om de best mogelijke zorg te bieden.

- Mogelijkheid om mee te werken aan de verdere ontwikkeling en groei van Numodozorg.

 

Functievereisten

- Diploma in verzorgende IG, verpleegkunde of begeleider gehandicaptezorg (affiniteit met en staat open voor het behalen van een aantal medische handelingen).

- Ervaring met het begeleiden en verzorgen van mensen met beperkingen is een pre.

- Sterke communicatieve vaardigheden en empathisch vermogen.

- Flexibel inzetbaar, zowel tijdens logeerweekenden als doordeweekse dagen.

- Bereidheid om samen te werken en bij te dragen aan een positieve omgeving.

- Affiniteit met onze visie op persoonlijke groei en aandacht voor deelnemers.

 

Wat Bieden Wij?

- Een uitdagende en bevredigende rol in een positieve en ondersteunende omgeving.

- Mogelijkheid om een verschil te maken in het leven van deelnemers.

- Een flexibel rooster met mogelijkheden voor oproepwerk, maar ook juist vaste uren en vaste werkdagen.

- Ruimte voor persoonlijke groei en ontwikkeling.

- Een team van toegewijde collega’s met diverse achtergronden.

 

Sollicitatie

Heb jij een passie voor het bieden van zorg en begeleiding aan mensen met beperkingen? Ben je klaar om bij te dragen aan een positieve en groeiende omgeving bij Numodozorg? Stuur dan je CV en motivatiebrief naar Tabitha@numodozorg.nl of neem telefonisch contact op met 0619502346 voor meer informatie.

We kijken ernaar uit om van jou te horen en mogelijk binnenkort te verwelkomen in ons team!